Nezaradené

Čo vás čaká v budúcom roku? Prečítajte si Horoskopy 2024

Popredná česká astrologička a autorka kníh o joge, alternatívnej medicíne a ľudovom liečiteľstve Olga Krumlovská prichádza s knihou Horoskopy 2024, v ktorej vypracovala horoskopy nielen pre základných dvanásť znamení, ale aj pre tzv. dekády. Nimi autorka rozdeľuje každé znamenie na tri „podznamenia“, takže jednotlivé predpovede sú oveľa výstižnejšie a presnejšie.

Kniha sa začína znamením Baran (21.marec – 20.apríl).
Najskôr priblíženie samotného znamenia a akí sú ľudia narodení v tomto znamení. Ako pristupujú k životu, ako sú na tom zdravotne ap.
Zaujímavá je podkapitola Vhodná dovolenka, čiže destinácie a krajiny, kde sa bude toto znamenie najlepšie cítiť.
Ďalšia kapitola – Čomu sa vyhnúť.

Potom už znamenie rozdelené na dekády a podrobný popis, orientačný diagram ascendentov, partnerských vzťahov, kariéry a rodiny.

Chcete presnejšie predpovede?

Ak poznáte svoju hodinu narodenia, podľa orientačnej tabuľky sa môžete dozvedieť, kde sa nachádzajú štyri najdôležitejšie oblasti vo vašom horoskope.
„Znamenie, v ktorom sa nachádza ascendent, hovorí o tom, ako pôsobíte na ostatných, pretože vaše okolie vás vníma podľa ascendentu, bez ohľadu na to, v akom znamení ste sa narodili. Keď ho spoznáte, pochopíte, prečo na vás ľudia reagujú určitým spôsobom,“ vysvetľuje autorka.

Partnerské vzťahy alebo descendent označuje vaše partnerské a medziľudské vzťahy, ako pristupujete k láske a priateľstvu. Znamenie, v ktorom sa nachádza oblasť rodiny, hovorí o tom, ako funguje váš súkromný život.

V prípade kariéry znamenie ukazuje, ako ste na tom s pracovnými záležitosťami, a tiež naznačuje, aký typ povolania by vám najviac vyhovoval.

Veľmi zaujímavá časť knihy je vždy kapitola Nechajte sa viesť splnom a novom.
V priebehu roka nie sú splny a novy mesiaca rovnaké. Záleží na tom, v akom znamení a kde sa vo vašom horoskope nachádzajú. „Dobre postavený spln vám môže veľmi pomôcť a prospieť, naopak nepriaznivý nov sa môže postarať o vašu skazu oveľa viac ako obávaný spln. Vo všeobecnosti platí, že nov je vždy vhodný pre nové začiatky, zatiaľ čo spln situácie vyhrocuje a dramatizuje,“ ozrejmuje Olga Krumlovská túto časť svojej knihy Horoskopy 2024. V susednom Česku každý rok prináša horoskopy na budúci rok. Stali sa veľmi populárnymi a tak po prvý raz vychádzajú aj v slovenčine. Ponúkajú totiž základné predpovede na daný rok, rady, čím sa riadiť a čomu sa vyhýbať. Ako sa starať o partnerský vzťah, o svoje zdravie aj financie.

(Visited 11 times, 1 visits today)