Láska / romantika a iné

Obľúbená Mary Baloghová a je romanca Zrodila sa láska

Historická romanca známej Mary Baloghovej – Zrodila sa láska. Príbeh vzťahu a sobáša z rozumu. Jedna z najkrajších romancí Mary Baloghovej. Kniha, ktorá vás aspoň na chvíľu unesie od každodenných povinností a starostí. Pri ktorej si príjemne oddýchnete.

„Táto novela žiari v tvorbe Mary Baloghovej ako nádherný klenot… Pôvabný romantický príbeh s prekvapivým koncom, ktorý vám pohladí dušu a poteší srdce,“

napísali Romantic Times.

Na jednej strane krásna lady Annabelle, ktorá spôsobí škandál, ten jej zničí povesť a tak jej otec súhlasí, že sa vydá hoci pod ich úroveň – za suseda a večného nepriateľa Reginalda.
Ten je mimochodom veľmi kultivovaný, rodený džentlmen, ale zapáčil sa mu život slobodného mládenca a tak mu otec dá nôž na krk: buď sa ožení s Annabelle, alebo ho prestane finančne podporovať.

Annabelle a Reginald sa teda dajú nasilu dokopy, sú voči sebe nepriateľskí, navzájom sa obviňujú z nepríjemnej situácie, v ktorej sa ocitli a všetko speje k sobášu z rozumu. Ale, ako už tušíte, nie je všetko tak, ako sa na prvý pohľad zdá. Na povrch vyplávajú tajomstvá a všeličo sa zmení. Možno si napokon poviete Zrodila sa láska – ale naozaj medzi týmito dvomi postavami?

Zrodila sa láska je romantická jednohubka, príjemné čítanie, kde ku konci možno už budete tušiť, ako to skutočne medzi Reginaldom a Annabelle skutočne je…napriek tomu si to budete vychutnávať.
Annabelle sa musí vydať pod svoju úroveň, za syna obchodníka s uhlím, ktorý je síce pekne bohatý, ale pod nechtami má prach z uhlia… Ale čo tam po tom, hlavne že papá gróf dostane potrebnú finančnú injekciu. No povedzte, môže sa to skončiť šťastne a naplnené láskou?
Nuž, prečítajte si, naozaj to stojí za to J

Hoci mala biele šaty, vyzerala tak úchvatne, až to vyrážalo dych. Jemnú látku pretkávali strieborné nite, rozligotané vo svetle sviec. Tie šaty pravdepodobne stáli majetok. Mali pomerne hlboký výstrih a šnurovačka jej zvodne nadvihla prsia, šaty jej padali v jemných záhyboch na peknom štíhlom tele.
Nenechávali veľa na predstavivosť, ale v jej prípade realita prekonávala aj tie najlascívnejšie predstavy. Nebola veľmi vysoká, no nohy mala dlhé a štíhle, vynímali sa jej pod jemnou splývavou látkou.
Blond vlasy mala vyčesané dovysoka a stočené do kučierok, na šiju a sluchy jej padali v zvlnených prameňoch. Nad belasými očami s hustými mihalnicami sa jej pekne klenulo obočie. Rovný noštek upriamoval pozornosť na jemné pery, ako stvorené na bozkávanie.
Bola nevšedne krásna.

Milan Buno, knižný publicista

(Visited 33 times, 1 visits today)