Láska / romantika a iné

Erotických 365 dní pokračuje. A opäť sa budete červenať!

Si dokonalá,“ šepol Nacho a pohladil ma po líci.
Jemnými dlaňami s vôňou mora ma nežne láskal po nahom tele. Chvíľu na mňa hľadel veselými zelenými očami, potom sa ku mne sklonil. Najskôr ma pobozkal na nos, potom sa presunul na líca, bradu, krk a skončil na perách. Pomaly ich láskal a vzápätí mi vnikol jazykom do úst…

Ďalších 365 dní je pokračovanie bestsellerovej série Blanky Lipińskej o Laure Bielovej, ktorú unesie šéf sicílskej mafie. Po knihách 365 dní a Ten deň je tu tretí diel. Ak ste si mysleli, že Blanka už nemá v zálohe žiadne prekvapenia, poriadne sa pripútajte, pretože Ďalších 365 dní je ako jazda na horskej dráhe.

Tehotnú Lauru postrelili. Špičkoví lekári bojujú o jej život. Jej manžel, boss sicílskej mafie, musí urobiť najťažšie rozhodnutie v živote. Koho má zachrániť, svoju milovanú, alebo dieťa? Ako sa Massimo rozhodne? Má život bez Laury vôbec zmysel? Dokáže syna vychovávať sám?

Massimo bol celý čas pri mne, dokonca ma stále držal za ruku. Nie vždy mi to bolo príjemné, ale ani ja som ho nedokázala presvedčiť, aby sa aspoň trochu pomkol a spravil miesto lekárom. Potom sa tortúra skončila. Stále sa mi ťažko rozprávalo, ale chcela som sa dozvedieť, čo sa vlastne stalo. Pokúsila som sa na to opýtať, no iba som zachrčala….

V hlave mu víria milióny myšlienok, ale ani jedna mu neprináša úľavu. Nevie, aký osud čaká jeho rodinu. Akých 365 dní budeme sledovať v tretej časti strhujúceho príbehu?

Ďalších 365 dní z vydavateľstva Ikar je pre mnohé fanúšičky série ten najlepší diel. Niektoré po dvojke trošku váhali, takpovediac ochladli, ale ak sa necháte nalákať, budete príjemne prekvapené. Trojka je totiž napínavá od začiatku až do konca, dôjde k viacerým prekvapeniam, aj na úkor Massima. Naopak, Nacha budete zbožňovať… Je charizmatický, nežný, proste úžasný a hodný platonickej lásky od všetkých čitateliek 

Ak vás moja kniha pobúrila, zrejme by som mala uviesť veci na pravú mieru,“

vysvetľuje Blanka Lipinska.

„Trilógia 365 dní neoslavuje znásilnenie ani štokholmský syndróm. Laura je hlúpa a Massimo, ako ste si isto všimli, nie je žiadne neviniatko. Ak ste podľahli jeho čaru, je mi to ľúto. V skutočnom živote sa vám zrejme niečo podobné stalo neraz. Netreba zabúdať, že nie je všetko zlato, čo sa blyští. Peniaze a luxus váš vzťah nespasia. Dôležitejšia je sloboda, nezávislosť, tolerancia a priateľstvo, nie mocenské hry a drahé topánky ?“

Blanka Lipińska

Autorka Blanka Lipińska

Autorka svetových bestsellerov. Jej trilógia vyšla v dvojmiliónovom náklade v tridsiatich jazykoch. Pre Blanku je písanie koníček a knihy píše pre zábavu, nie pre peniaze. Zbožňuje tetovania, vyhľadáva úprimnosť a cení si dobrosrdečnosť. Hnevalo ju, že téma sexu je v spoločnosti tabu, preto sa sama podujala rozprúdiť debatu a rôznych podobách lásky. Často vraví, že hovoriť o sexe je jednoduchšie než pripraviť si večeru.

Milan Buno, knižný publicista

(Visited 23 times, 1 visits today)