Láska / romantika a iné

Vždy si vezme, čo chce! Je tu pikantná Omamná príťažlivosť

Sexi, vzrušujúca, pikantná a opojná. Taká je štvrtá kniha v sérii Linney May Temná romanca miliardára. Volá sa Omamná príťažlivosť a verte, že pri mnohých pasážach sa budete červenať a rozbúcha sa vám srdce. Takže radšej čítajte samé a zatvorené v izbe 😊

Opäť je to temná romanca so šteklivými scénami, o únose a zajatí. Príbeh o sexi Loranovi, ktorý je veľmi bohatý a má naozaj temné túžby. Je už unavený z platenia eskortných služieb, chce viac a tak sa rozhodne uniesť Ruby…
Ale pekne po poriadku.

Bol som posledný a skončil prvý. Ako najmladší syn som nemal z rodinného dedičstva dostať ani cent. Bratova zrada však zamiešala karty a uvoľnila mi cestu na vrchol.  

S peniazmi a výzorom, ktorému ženy nedokážu odolať, je ľahké dostať ich, kam chcem. V skutočnosti nevedia, čo ma vzrušuje. Až na tie, ktorým za to platím. Za možnosť prenasledovať ich a loviť ako vlk bezbranné jahniatka. No ich strach je len hraný a nedokáže ma zasýtiť. Skutočné uchvátenie sa nedá predstierať. Potrebujem niekoho výnimočného, kto nehrá žiadnu rolu. Niekoho ako ju.

Už dávno som si všimol jej lákavé krivky a podmanivý pohľad. Ešte o tom nevie, ale bude mi patriť. Ako moja zajatkyňa, ktorú naučím oddanosti a pravej rozkoši. Nakoniec možno nie je taká nevinná a jej duša je rovnako skazená ako moja. Možno mi oveľa viac vezme, ako jej ja dám.  

Nemalo by ma to baviť.
Prečo dovoľujem, aby ma potešenie presvedčilo ignorovať zjavné nebezpečenstvo, ktoré mi hrozí?
Nemôžem si však pomôcť. Som omámená, mozog mi pláva v kaluži blaženosti, keď sa mu poddávam.
Zápästia mám pripútané k stojanu, zrak mi zahaľuje páska cez oči a vnútro sa mi chveje od ohromujúceho vyvrcholenia. Cítim, ako mi jeho semeno steká po vnútornej strane stehien, a on ma stále pevne drží za boky. Znovu zastonám, keď mi hrubo zaryje prsty do tela, pritiahne si ma bližšie k sebe a tvrdo zaútočí na moje pery.

Veľmi zaujímavý krok od Linney May – v prvej knihe mala byť unesená Ruby, došlo k omylu a teraz vo štvrtej konečne k tomu únosu dochádza, ale úplne inak.
Vychutnajte si novinku Omamná príťažlivosť.

Linnea May rada číta a píše o silných alfa mužoch s úctyhodnými účtami v banke a o ich intímnych tajomstvách. Ich vášnivé, ale zlomené srdcia dokáže vyliečiť len múdra, krásna a zaujímavá hrdinka. Autorka obľubuje spletité a temné príbehy, ktoré prekračujú hranice, a rada skúma najtmavšie zákutia ľudskej duše.

(Visited 17 times, 1 visits today)