Slovenské vydavateľstvá

9 úžasných batôžkov plných prekvapení pre deti

Milí rodičia, aj vy teraz častejšie rozmýšľate, aké knižky podsunúť svojím deťom, aby to bolo milé, pekné, ale tiež niečo užitočné, čo ich rozvíja? Existuje veľa tipov, ale teraz máme pre vás úplne čerstvé odporúčanie na batôžky plné prekvapení od Stonožky.

Ako možno viete, Stonožka je vydavateľská značka, ktorá prináša nádherné knihy pre deti všetkých kategórií, stačí kliknúť na www.stonozka.sk. A teraz prináša 9 batôžkov, v ktorých je 5-6 knižiek, to celé zabalené v špeciálnom žltom batôžku s logom Stonožky a ešte navyše aj sú tam aj nejaké darčeky.

Batôžky od Stonožky sú pekne rozdelené podľa veku a témy, takže či už máte malého mudrlanta, malú princeznú, alebo vaše dieťa rado majstruje, má šikovné ručičky – každé si tam nájde ten svoj batôžtek.

Čiže napríklad Batôžtek pre mudrlantov. Ten je určený najmä pre deti, ktoré sa už nevedia dočkať školy. Stonožka doň namiešala cvičebnice z matematiky, čítania a písania. K tomu nádherný príbeh Malý vlk s veľkým srdcom, ktorý si zamilujete aj vy.
V batôžku je aj knižka Vincenta Šikulu Deti a leporelo Moja prvá cesta okolo sveta. Keď ho roztvoríte, získate glóbus, na ktorom môžu deti spoznávať našu planétu, jednotlivé krajiny, mestá.

Povedzme Batôžtek pre knižných princov, v ktorom nájdete Rozprávky ostrihané na ježka, čerstvú novinku Príhody psíka Huga či encyklopédiu z mimoriadne obľúbenej série Povedz mi – Povedz mi Prečo?
K tomu si deti nájdu v batôžku knižky Budú z toho písmenká a Počítame s Montessori, takže sa už môžu popasovať s budúcimi školskými povinnosťami.

Ku každému batôžku sú pribalené darčeky, super vymaľovánky a samolepková kniha Nalepuj a spoznávaj: farby a tvary.
Takýchto batôžkov je 9 – aj pre princezné, pre mudrlantov, veľkáčov, pre výmyselníkov či šikovné ručičky. Stačí si vybrať a čo je super – každý batôžtek je lacnejší takmer o polovicu toho, čo by ste dali za jednotlivé knižky.

Pozrite si všetkých 9 batôžkov od Stonožky

Batôžky od Stonožky sú výborný tip pre všetkých rodičov a zvlášť maminy, ktoré majú doma malé deti, chcú ich zabaviť, rozvíjať a záleží im na tom, ako hodnotne trávia deti čas. Môžete svojich predškolákov a školákov svedomito pripravovať na školské povinnosti aj z pohodlia domova. S týmto balíčkom knižiek sa deti nudiť nebudú – zabavia sa pri pekných rozprávkových príbehoch a ďalšie knižky ich niečo naučia. A uvidíte, najviac si obľúbia žltý batôžtek s logom Stonožky.
Stonožka je značka vydavateľstva Ikar a prináša knižky pre deti od o do 18 rokov 🙂

Najkrajšie detské knihy hľadajte na

www.Stonozka.sk

Milan Buno, knižný publicista

(Visited 135 times, 1 visits today)