Tipy a recenzie

Dara Rolins: „Som rukatá nohatá, aj prsia som si musela kúpiť.“

Prázdniny a dovolenky sa pomaly končia, blíži sa september a poznáte to – ani sa nenazdáme a zháňame darčeky, chystáme Vianoce. Rok 2022 je predsa len ešte pár mesiacov vzdialený, ale máme pre vás tip, ako sa naň trošku pripraviť už teraz J Práve vyšiel diár Rok podľa Dary 2022, v ktorom nájdete okrem klasického kalendária aj rôzne miniúvahy, príbehy, recepty, fotky.

Foto: Bux.sk

Ak chcete vedieť viac o novom diári, ale aj o hudbe, koncertoch, jedle, deťoch a výchove, vypočujte si knižný podcast s Darou. Reč je v ňom aj o slušnosti a vďačnosti, ktoré akosi medzi ľuďmi chýbajú. Dozviete sa, po čom Dara túži a čo jej prekáža na svojom tele. Prípadne čo by ešte rada vyskúšala…

Čo nájdete v diári Dary Rolins?

Sú tam klasické strany s dňami, kto má meniny, priestor na poznámky a to všetko poprekladané myšlienkami, úvahami, receptami a fotkami. Tiež rôzne tipy a triky, príbehy.


„Teším sa, že sme tento diár naozaj dobre vytunili,“

povedala pre spomínaný podcast Dara.

Už od začiatku svojej kariéry, kedy začínala ako detská hviezda Darinka Rolincová, je fenoménom na československej hudobnej scéne. V podcaste spomína aj na toto obdobie, kedy dostala veľkú ponuku z nemeckého hudobného vydavateľstva, ktorá jej mala zaručiť veľké peniaze…no Dara aj na zhrozenie Karla Gotta odmietla.

Okrem hudobných úspechov je však Dara aj šikovnou podnikateľkou a influencerkou. Vďaka svojmu talentu, pozitívnemu mysleniu a naladeniu ovplyvňuje státisíce ľudí najmä na Instagrame a Facebooku.

Foto: Bux.sk

„Päťročná etapa je uzavretá. Tento môj už šiesty diár otvára novú. Vytvorili sme ho s ešte väčšou radosťou a energiou. Chcela som, aby bol zasa iný a výnimočný. S týmto zámerom som pristupovala ku všetkým prvkom, ktoré sú pre môj diár dôležité – či už po vizuálnej  alebo obsahovej stránke,“ teší sa Dara Rolins z nového diára na rok 2022.

dar1
dar2
dar3
PlayPause
dar1
dar2
dar3
previous arrow
next arrow

Rok podľa Dary 2022 z vydavateľstva Ikar je graficky veľmi pekne spracovaný diár. V závere je vložená obálka s darčekom – poznámkovým zošitom na všetko, o čom chcete hovoriť, no neodvažujete sa! Volá sa Po prezradení znič, kde je 12 otázok, ktoré si môžete vyplniť. Napríklad:

  • Keby sa dalo čokoľvek vrátiť, urobiť ešte raz odznova a inak, bolo by to…
  • Na svojom tele mám/nemám rada… 
  • Raz by som chcela vyskúšať, ale bojím sa…
  • Najlepší sex som mala s…
  • Z fleku by som dokázala byť neverná s….

Rok podľa Dary na rok 2022 je opäť malé nazretie do osobného života Dary Rolins, jej myšlienok, k tomu dobré tipy, inšpiratívne zamyslenia a postrehy.

Milan Buno, knižný publicista

(Visited 29 times, 1 visits today)